Facebook Updates

Nominace ~ Academy Award

15. ledna 2016 v 17:02
Musím říct zcela upřímně, že mě tahle zpráva nepřekvapila, protože Jen Udělala za minulý rok obrovský kus práce takže si nominování v kategorii nejlepší herečka na oscarech zaslouží. Pokud Jen vyhraje bude to její již 4 oscar což je neuvěřitelné a pro samotnou Jen je to určitě velice motivujicí aby ve své herecké kariéře pokračovala přikládám její vyjádření které včera přidala na facebook jedná se o můj překlad.
,,Jsem vděčná a cítím obrovskou pokoru v téhle nominaci. Cítím se se neuvěřitelně že jsem v téhle kategorii společně z dalšími úžasnými ženami. Joy je příběh skutečný příběh o obyčejné ženě která dělá neuvěřitelné věci. Pro mě práce s Davidem O. Rusellem byla něco mimořádného proto tuhle nominaci sdílím s ním. Stejně tak ho sdílím s celým castem.Nemohu být víc než vděčná producentům a také FOX za jejich obrovskou podporu."

PrayforParis‬

14. listopadu 2015 v 10:22 | Mistin
Jennifer na svůj facebook napsala, svoji upřímnou hlubokou soustrast ze všemi v Paříži, kteří teď bojují o život, nebo se vyrovnávají se strátou blízkých. Je to otřesná tragédie nejde to ani slovy vyjádřit. Popravdě, jsem se o tomhle otřesném útoku dozvěděla, až ráno a je mi opravdu špatně z toho kolik lidí nevinných lidí přišlo o život, jenom kvůli teď se omlouvám za ten výraz "vymytým" mozkům Islámistů. Ono se sice říká, že každý si může vyznávat co chce a koho chce, ale sami dobře vidíme, že to není úplně v pořádku. Doufám, že nikdo další již o život nepřijde, přát si aby tohle všechno skončilo je nemožné, Islámistům je jedno, že přijdou o život, myslí si že to co dělají je správné, takže to že přijdou o život, je pro ně akorát důkazem toho, že to co dělají je správné. Nejvíce mě samotné zatrenulo když jsem před dvěma lety jela do Tuniska na dovolenou a není to tak dávno co jsem se dozvěděla o tom, že se tam začalo bezdůvodně střílet po turistech. A teď po několika měsích je tu další teroristický útok opět v Paříži. Bylo mým snem, se podívat do Paříže, ale člověk aby se bál kamkoliv jezdit. Vždyť ani pomalu tady v ČR nejsme v bezpečí.Nicméně napíšu to co nakonec napsala Jennifer nakonec své soustrasti. Paříž jsme s tebou! a je na tom pozitivní jedna věc, dokážeme se jako lid stmelit a opravdu pomoct a doufat. Síla slov doufám pomůže Paříži tuhle otřesnou tragédii překonat.

 
 

Reklama