Její Styl

11. listopadu 2015 v 21:07 | Mistin |  Her Style
~ Na Jennifer, mám hlavně ráda to, že se nebojí změn a můžeme ji pořád vídat s novým účesem oblečením líčením prostě vším možným hlavně jde o to, že jakýkoliv styl zvolí ten ji pokaždý sluší. Teď momentálně (listopad 2015) Má blond vlasy po ramena. Nikoliv jsme na ni mohli vidět, hnědé dlouhé vlasy, které si obarvuje kvůli rolím. (Katniss, Tiffany.) Opět se dostávám k tomu co mám na Jenn nejraději, i když se čím dál tím častěji barví kvůli rolím na brunetku, ráda se vrací ke své původní barvě blond. Upřímně má to štěstí, že ji sluší jak hnědá barva, tak její blond. Protože já jakožto blondýna, která by se chtěla přebarvit na brunetku bych vypadala strašně.
~ I když se může zdát, že Jenn má nejraději šaty, není tomu tak. Je sportovní typ, takže nejlépe se cítí v džínách tílku a mikině. Prostě ve volnějším oblečení.
~2007 rok kdy odstartovala svojí hereckou kariéru, tady na téhle fotce, můžete vidět její přirozenou barvu vlasů i to, že má vlasy lehce zvlněné na této fotce ji bylo 17 let :)
~2008 Jenn na premiéře k filmu The poker House, barvu vlasů už měla tmavší a vypadá tady doslova jako andílek Nevinný(na fotce ji je 18 let)
~2011 Jen tentokrát na international film festival Awards v Palm Spring. Krásné rovné blond vlasy! :) Na fotce je čersvou dospělačkou 21 let :)
~2011 Fotka z téhož roku, myslím, že rozdíl je velmi viditelný, vlasy má zvlěné zbavila se ofiny, a také si samozřejmě můžeme všimnout makeupu :)
~Květen 2011 první velká změna co se týče vlasů. Jenn musela ale myslím, že i sama chtěla se obarvila na hnědo. Musím říct, že můj osobní názor je ten, že se mi Jen líbí víc s tmavými vlasy, protože ji nádherně vyníkají její nádherné modré oči :)
~ 2012 Měla už zpátky svou ofinu, barvu tentokrát zvolila jinačí odstín hnědé, vidím v tom i trochu blond :) (22 Let)
~2013 v tomto roce naopak překvapila krátkými kudrnatými vlasy musím dodat, že v tomto roce se také natáčela vražedná pomsta, takže Jen musela nosit během natáčení paruku :)
~2013 na premiéře vražedné pomsty v Londýně s ještě kratšími vlasy a tentokrát sčesané dozadu :)
~2014 Tento rok měla již o trochu delší, ale pořád krátké vlasy. které ji vydrželi až do konce roku na premiéře síly vzdoru první části již měla mikádo které můžete vidět na fotce níže:
~ 2015 Nyní má vlasy, opět krátké skoro podobné jako před rokem, ovšem krátké vlasy měla protože natáčela film Joy který půjde do kin :) Přikládám fotku ze včerejška tentokrát na premiéře vražedné pomsty (2 část) v Madridu (10.11. 2015)

)
Abych také nezapomněla na fotku nějakého jejího stylu oblečení tady můžete vidět Jenn když si vyrazila jen tak do ulic o prázdninách přesněji 6.7: 2015.
V jakém účesu se vám Jennifer nejvíc líbí? :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama